Ropažu novada pašvaldības sveiciens gadu mijā!

pirms nedēļas
Ropažu novada pašvaldības sveiciens gadu mijā!
Ropažu novada pašvaldības sveiciens iedzīvotājiem gadu mijā! Dzirkstošs un muzikāls stāsts, kas uzņemts izgreznotajā Ropažu baznīcā kopā ar Zani Dombrovsku, Kristapu Rasimu un citiem Ropažu novada iedzīvotājiem.

Jaunā 2021. gada priekšvakarā Ropažu novada pašvaldība dāvina dzirkstošu un muzikālu stāstu, ko Ropažu baznīcā ar “gaismu sirsniņā” izdzied Zane Dombrovska, Kristaps Rasims un daudzi citi Ropažu novada iedzīvotāji un piedalās arī Ziemassvētku Gaismas Rūķis!

Muzikālais stāsts ir īpašs ar to, ka tajā piedalās tikai Ropažu novada iedzīvotāji.
Kopā ar Zani Dombrovsku stāstā piedalās ne tikai Kristaps Rasims, bet arī Ropažu mūzikas skolas audzēkņi: Viktorija Eisaka, Marija Eisaka, Annija Tauriņa, Juris Šeršnovs, Paula Ķeze, Terēze Rasima, Ernests Rasims un absolvente Kerija Ilgaža.
Ropažu vidusskolas skolēni: Henrijs Krūmiņš un Krišjānis Šteinfelds.
Iedzīvotāji: Edgars Mucenieks, Uģis Urtāns, Kristīne Podziņa, Sanita Bretšteina ar meitām Annu, Elīzu un Megiju, Dace Studāne un Mārtiņš Seržants ar dēlu Valteru.

Mūzikas teksta autore un komponiste - Zane Dombrovska
Video operators un montāža - Kaspars Aniņš
Vizāžiste - Katrīna Liepa
Fotogrāfs - Kārlis Leilands
Zīmējumi - Ropažu novada ciemu bērni
Video scenārijs un režija - Zane Dombrovska, Kaspars Aniņš
Producents - Ance Brice
Īpaša “gaisma sirsniņā” personīgi
no Zanes aktrisei un kostīmu māksliniecei Madarai Botmanei un skaņas mix/master meistaram Raimondam Macatam.

Ropažu Kultūras un izglītības centrs saka “Paldies” Ropažu baznīcai un Ropažu evaņģēliski luteriskās draudzes vadītājam Zigurdam Erciņam. Paldies SIA Auto svētkiem un Andrim Ozolam, Daigai Jankovskai, Mārai Priedei, Ilvijai Stūrestepei, Valdai Eglītei ar ģimeni un Andrejam Mihailovam par atsaucību un svarīgu posmu savienošanu, lai video stāsts izdotos.

Muzikālā stāsta idejas autori un īstenotāji - Ropažu Kultūras un izglītības centrs un Ropažu novada pašvaldība.

Zane Dombrovska par aizvadīto gadu saka tā:
“Man šis gads patiešām bijis notikumiem bagāts, tas nesis daudz jauku pārmaiņu - galu galā - esmu kļuvusi par Ropažnieci un tikusi pie vislabākajiem kaimiņiem! Pa šo gadu man ir bijusi laime šeit iepazīties ar tik daudz brīnišķīgiem cilvēkiem, kuri patiešām nes un sargā savu gaismu sirsniņā. Es jūtos no dzīves apbalvota, ka šī gada noslēdzošā uzstāšanās, lai arī video formātā, savu pirmizrādi piedzīvo tieši Ropažos, manās jaunajās mājās. Vēlos personīgi pateikt paldies visiem, kas bija atsaucīgi piedalīties šajā apsveikuma stāstā, kurā būs dzirdama manis radītā mūzika un, kā vēsta apsveikuma viena no tituldziesmām “ir tik silti tikai mājās!”

Garums: ~17 min

Datora versija