No 17. septembra līdz 13.oktobrim TLMS “Madaras” rokdarbu izstāde

pirms 3 dienām
No 17. septembra līdz 13.oktobrim TLMS “Madaras” rokdarbu izstāde
Dziju, diegu, pērļu, dažādu tekstila materiālu un greznu papīru krāsu un faktūru pasaule... No 17.septembra līdz 13.oktobrim aicinām apskatīt Ropažu Kultūras un izglītības centra Tautas lietišķās mākslas studijas “Madaras” daudzveidīgo rokdarbu izstādi.

No 17.septembra līdz 13.oktobrim aicinām apskatīt Ropažu Kultūras un izglītības centra Tautas lietišķās mākslas studijas “Madaras”  daudzveidīgo rokdarbu izstādi.

Dziju, diegu,  pērļu, dažādu tekstila materiālu un greznu papīru krāsu un faktūru pasaule ir aizraujoša! Vienmēr rodas jaunas idejas, jaunas noskaņas, jauni darbi... Izstādē būs apskatāmi gan adīti pulsa sildītāji (mauči), rotāti ar dažādām rakstu zīmēm, gan pērļotas rotas un suvenīri, adīti lakati un čības, kā arī dažādi filcējumi un smalki “tīmekļoti” lakati un šalles, īpaši grezni papīra dizaina darbi – dāvanu un apsveikuma kartiņas kvilinga un skrapbukinga tehnikās.  Ekspozīciju papildinās arī fotogrāfijas ar TLMS “Madaras” rokdarbiem, ko līdz 1. oktobrim ir iespēja apskatīt klatienē Latvijas mākslas un amatniecības  izstādē "Ziedi krāsā un kompozīcijā greznos un smalkos izstrādājumos" Smiltenes novada muzejā, Mēru muižā.

TLMS “Madaras” rokdarbu izstāde būs pieejama apmeklētājiem Ropažu Kultūras un izglītības centra Mazajā zālē katru darba dienu no plkst. 10:00 līdz 18:00.

18. septembrī plkst. 18:00 visi mīļi aicināti  Ropažu Kultūras un izglītības centra Mazajā zālē uz tikšanos ar rokdarbniecēm, darbu autorēm.

Plašāka informācija par izstādi, zvanot uz tālruni 29166456 (Valda Eglīte).

Datora versija