No 15.oktobra līdz 11.novembrim Ropažu mākslas studijas Rudens izstāde

pirms nedēļas
No 15.oktobra līdz 11.novembrim Ropažu mākslas studijas Rudens izstāde
Izstādes atklāšana Ropažu Kultūras un izglītības centrā 15.oktobrī 19:00 - slēgts pasākums tikai mākslas studijas dalībniekiem, lai nodrošinātu epidemioloģiskās drošības prasību ievērošanu. No 16.oktobra līdz 11.novembrim izstādi var apskatīt ikviens interesents.

Ropažu mākslas studijas Rudens izstāde Ropažu Kultūras un izglītības centrā. Studiju vada māksliniece Agnese Spridzāne. Studijas dalībnieki ir Ropažu novada iedzīvotāji gan profesionāli mākslinieki, gan iesācēji, gan dalībnieki, kuri apmeklē gleznošanas nodarbības jau vairāk kā desmit gadus un ir lieliski izkopuši savas prasmes. Citam gleznošana ir atpūta no darba dienas, citam sirsnīgs un aizrautīgs vaļas prieks, jauns izicinājums. Ropažu mākslas studija ir atvērta visiem interesentiem, neatkarīgi no vecuma vai sagatavotības pakāpes. Ir vajadzīga tikai vēlēšanās, apņēmība un atļaušanās vismaz reizi nedēļā iegrimt mākslas pasaulē un ar vecajiem, klasiskajiem līdzekļiem- audeklu, paleti, eļļas vai akrila krāsām un otu mēģināt nonākt citā realitātē.

Ja kāds mākslas darbs izstādē iepatīkas, rakstiet, atradīsim tā autoru. Varbūt tas jūs iepriecinās ilgāk - arī pēc izstādes.

 

Datora versija