Mana Ēnu diena Ropažu Kultūras centrā

22.02.2017
Mana Ēnu diena Ropažu Kultūras centrā
2017. gada Ēnu dienas ietvaros apmeklēju Ropažu Kultūras un izglītības centru. Ja tā var teikt, divi zaķi ar vienu šāvienu - pieteicos ēnot kultūras pasākumu organizatoru, bet paralēli iepazinos ar kultūras vadības profesiju.

Man ļoti patika atmosfēra, darbinieki, jo cilvēki – KIC vadītāja Sanita Megere – Klevinska un kultūras darba organizatore Agnese Ozola ir atvērti, motivējoši, atbalsta jaunas idejas un darbojas manā sapņu darbības sfērā – kultūrā. Mani iepriecināja dienas piesātinājums un struktūra. Saņēmu plašu un godīgi izklāstu par profesijas dažādiem aspektiem. Viennozīmīgi mani aizrauj šis darbs, arī sevi varu iztēloties tajā (nākotnē). Sapratu, ka man, ja vēlos strādāt kultūras jomā, vēl daudz jāmācās – ne tikai profesionāli, bet arī psiholoģiski un kā personībai.

Jau no pieteikšanās pirmā brīža nevarēju saprast, kāpēc klasesbiedri smīn, ka “ēnoju” tepat Ropažos. Mana ticība, ka Kultūras centrs ir profesionāls, aizraujošs, augsta līmeņa iestāde un man tur vajag būt un ka te noteikti nav sliktāk kā kaut kur Rīgā, ir pierādījums par 200%. Pirmo reizi bija iespēja runāt ar priekšsēdētāju Zigurdu Blauu. Iepriecināja, ka Zigurds ir atvērts un smaidīgs. Šķita, ka viņu pārsteidza un vienaikus iepriecināja fakts, ka mācos Ropažu vidusskolā.

Uzskatu, ka kultūras pasākumu augstais sniegums ir tieši tāpēc, ka komanda ir spēcīga, bet maza, kas ļauj ērti nodot informāciju citam no cita, un saliedēta, kas veicina vienotu vīziju par uzdevumiem un pasākumiem, kuri jāorganizē. Ja darbinieces smeļ iedvesmu dabā, pasākumos, tad man motivāciju darbiem un iedvesmu sniedza viņas. Paldies ar lielisko dienu! Es lepojos, ka Ropažos ir tik pilnīga un radoša organizācija!

Visu trīs Ropažu Kultūras centra ēnotāju vārdā - Zanda Zelma Lece,

Ropažu vidusskolas 11.klase

 

Motivāciju darboties un strādāt noteikti dod arī vakarā saņemts paldies īsziņā no ēnotāja mammas!

 „Labvakar, Sanita! Mīļš sirsnīgs paldies par šo dienu. Manam dēlam ļoti patika, viņš ir sajūsmā. Viņš visu vakaru stāstīja man un manam vīram, cik labi bija viss organizēts, cik interesanti Jūs stāstījāt par savu darbu, par Ropažu novadu.Bija ļoti interesanti piemēri no Jūsu personīgās dzīves. Sirsnīgs Jums paldies par skaistu dienu, par sirds siltumu, ko Jūs esat dāvājusi manam dēlam. Paldies par dāvanām. Es zinu, ka nav viegli organizēt pasākumus... bet šodien bija izcils pasākums, jo ēnu dienu Jūs organizējat savādāk, nekā tas ir pierasts. Paldies Jums par to.„

Daniela (Ādažu vidusskola 11.klases skolnieka) mamma

Datora versija