Leļļu teātra izrāde "Pūces piens"

03.02.2020
Leļļu teātra izrāde "Pūces piens"
2.martā plkst. 11.00 Zaķumuižas Kultūras centrā

Izrādē piedalās:

Pūce (bez vārda), nedaudz rūķu: Muflītis, Rūcītis, rūķu meitene – Roze, Ķērpītis un viņa sieva Ķērpienīte, kā arī Govs, Putns, Varde, pazemes alā iemitinājies tārpiņš, kuru gan nav iespējams ne redzēt, ne dzirdēt un tāpēc ir pat nekorekti te pieminēt, vecs, bet dziedošs Mēness ar vēl vecāku nedziedošu pīpi, Kamene, kuru skatītājiem aizliegts barot un, protams – skatītāju iztēle, no kuras barojas pazemes alā iemitinājies tārpiņš.

Īss satura apraksts:

Rūķu vīram vārdā Ķērpītis ļoti garšo piens, bet nepatīk pūces. Viņš nolemj padzīt Pūci no piemājas meža, lai varētu Pūces ūjināšanas netraucēts baudīt pienu. Taču, līdz ar Pūces pazušanu, Ķērpīša govs nez kāpēc sāk dot aizvien mazāk un mazāk piena, līdz piens pazūd pavisam. Izrādās, ka dabā viss ir saistīts un Pūce ieņem savu svarīgo vietu dabas procesu ķēdē, kas ļauj augt sulīgam āboliņam. Vai rūķa apņēmība ir spēcīgāka par lepnumu? Vai Ķērpītim izdosies panākt līdzsvara atjaunošanos dabā? Vai viņam vispār ir jel kāda nojausma, kā to izdarīt? Vai pūces ir līdzīgākas rūķiem, nekā govīm? Tie ir labi jautājumi, uz kuriem atbildes zina tikai paši rūķi! Iepazīstieties ar šiem gudriniekiem, noskatoties ceļojošā leļļu teātra izrādi “Pūces piens”! Izrādē ir nedaudz mūzikas, daudz cilvēcības un viena neliela pazemes ala, kurā reizēm dzīvo viens no leļļu teātra darbiniekiem.

Izrādes tapšanā piedalījās:

Agris Poikāns, Ingus Baušķenieks, Dzintars Krūmiņš, Dainis Sumišķis, Inga Apine, Jūlija Meščerjakova, Aleksandrs Jonovs, Mihails Linevs, Inese Bikše, virpotājs Māris, Raimonds Šverins, mākslinieks Gatiņš, Māris Deģis un apgāda „Mantojums” drukājošais kolektīvs, tehniskie nodrošinātāji un tūkstošiem industriālās pasaules darbaļaužu, veikalnieku, loģistikas speciālistu un vēl tas puisis, ko vienmēr aizmirstu pieminēt. Īpaša pateicība Anitai Kreitusei par pūķīti lapas augšējā stūrī.

Izrādes garums: 40 min.

Biļetes cena: 1,50 €

Datora versija