Katrīnas Gupalo tiešsaistes koncerts Ropažos

28.02.2021
Katrīnas Gupalo tiešsaistes koncerts Ropažos
8. martā plkst. 19.30 tiešraidē no Ropažu Kultūras un izglītības centra būs skatāms Katrīnas Gupalo solokoncerts “7 skumjas zvaigznes”.

“Tā pat kā mēs visi es neprātīgi gaidu, kad atgriezīsies reālā koncertdzīve. Bet tikmēr, kamēr to gaidām, vēlos nezaudēt saikni ar pasauli un maniem mīļajiem klausītājiem. Šis video koncerts tiek veidots ar īpašu rūpību, lai dāvātu skatītājiem ne tikai audiālu, bet arī vizuālu baudu – kopā ar Ropažu kultūras un izglītības centra komandu strādājam pie patiešām ārkārtīgi skaista video koncerta radīšanas jau vairākas nedēļas,” stāsta Katrīna Gupalo. “Aicinu visus manus draugus mūzikā tepat Latvijā un arī tur, aiz okeāna, pievienoties koncertam, lai kaut uz īsu mirkli aizmirstu par realitāti.”

Koncertā izskanēs klausītāju jau iemīļotas un arī mazāk zināmas Imanta Kalniņa dziesmas, kā arī Katrīnas Gupalo pašas radītā mūzika no dziedātājas debijas albuma “Gentle & Done” un pavisam nesen tapušas dziesmas, kas savā veidā mijiedarbosies un sarunāsies ar Imanta Kalniņa kompozīcijām. Gaidāms arī īpašs pirmatskaņojums.

“Mums ir patiesi liels prieks uzņemt Katrīnu Gupalo Ropažos. Viņa ir ļoti talantīga mūziķe, un es nevaru sagaidīt, kad noskanēs pirmais akords uz flīģeļa un mēs dosimies muzikālā ceļojumā kopā. Šo koncertu veltam gan saviem novadniekiem, gan arī visai Latvijai kā sveicienu Sieviešu dienā – 8. martā. Lai mums izdodas vairot labus darbus un skaistas kopā būšanas attālināti, līdz kamēr varēsim baudīt kultūru aci pret aci,” novēl Katrīna Ķeķe, Ropažu Kultūras un izglītības centra pārstāve.

Tiešraide bez maksas būs skatāma Ropažu Kultūras un izglītības centra un “Katrina Gupalo Music” kontos  “Facebook” - https://www.facebook.com/events/884973412269072/ 

Šeit varat apskatīt Katrīnas Gupalo izpildītās Imanta Kalniņa dziesmas “Akāciju palags” video:  https://youtu.be/yLfpBtg8vRU

Video veidojis Ronalds Mežmačs, audio ierakstu veicis Modris Bērziņš.

 

Datora versija