8. MARTĀ ROPAŽOS UZSTĀSIES KATRĪNA GUPALO

pirms 6 dienām
8. MARTĀ ROPAŽOS UZSTĀSIES KATRĪNA GUPALO
Par godu Starptautiskajai sieviešu dienai 8. martā plkst. 19.30 Ropažu Kultūras un izglītības centra Facebook lapā un Ropažu novada mājaslapā, tiešraidē būs skatāma dziedātājas un pianistes Katrīnas Gupalo koncertprogramma “7 skumjas zvaigznes”.

Izcilā komponista Imanta Kalniņa mūzikai veltītajā koncertprogrammā būs dzirdamas kompozīcijas no kino un teātra izrādēm un daudzas citas, to skaitā “Dūdieviņš”, “Akāciju palags”, “Alvas zaldātiņi”, “Tauriņa samtainā smarža”, “Viņi dejoja vienu vasaru” un “Dzeguzes balss”. Kalniņa dziesmas skanēs līdzās Katrīnas Gupalo pašas radītajai mūzikai un savā veidā mijiedarbosies un sarunāsies ar to.

“Mīļie ropažnieki, ar milzīgu prieku un nepacietību gaidu mūsu tikšanos 8. martā. Jā, mūsu pirmā tikšanās būs virtuāla – šoreiz tas būs tiešraides koncerts, bet esmu pārliecināta, ka emocionāli jutīšu jūsu visu klātbūtni skaistajā Ropažu koncertzālē, tā pat kā jūs jutīsiet manu enerģiju. Esmu sagatavojusi īpašu programmu, kurā iekļautas skaistākās Imanta Kalniņa dziesmas, kā arī manis pašas komponētās, lai šis vakars mums kopā būtu neaizmirstams,” koncertu vērot Ropažu Kultūras un izglītības centra Facebook lapā tiešraidē aicina Katrīna Gupalo.

Ropažu Kultūras un izglītības centrs aicina šo koncertu vērot katram savās mājās - saposies, pagatavo gardas vakariņas, iededz sveces un atzīmē 8.martu kopā ar Katrīnu Gupalo un viņas brīnišķīgo vokālu. Lai īpaša un skaista šī diena! 

Koncertu tiešraidē varēs skatīt bez maksas.

Facebook pasākuma links - https://www.facebook.com/events/884973412269072/ 

 

Datora versija