Aktualitātes

Ropažu novada PII "Annele" valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā nodrošina 5/6 gadnieku obligātā mācību satura apguvi attālināti.

Grupu skolotājas izveido aktivitāšu plānu katrai nedēļai, izmantojot dažādas komunikācijas iespējas saziņai un atgriezeniskās saites iegūšanai:

  • grupu Whatsapp
  • ELIIS skolvadības sistēmu

Skolotājas dalās ar mācību resursu elektroniskajām saitēm, kuros vecāki var atrast ieteikumus, kā organizēt attālināto mācīšanos mājās (idejas rotaļām, rokdarbiem un citām attīstošajām aktivitātēm).

Par pamatu attālinātajai mācību satura apguvei tiek izmantoti www.soma.lv digitālie mācību materiāli: video, elektroniskās mācību grāmatas un drukājamās darba lapas.

Skolotājas sagatavo darba lapas mācību nedēļai, kuras var saņemt pie pii "Annele" administratores vai elektroniski, lai izdrukātu mājās.

Dažu grupu skolotājas ir izstrādājušas integrētu Ekoskolas pētījuma aktivitāti mēnesim.

Vecāku iedvesmošanai un emocionālajam atbalstam veidojam publikācijas PII "Annele" Facebook lapā ar ģimeņu pieredzes stāstiem.

Jaunākā pirmsskolas vecuma bērnu ģimenes aicinām galvenokārt rūpēties par savu mazuļu veselību un labsajūtu, paliekot ar viņiem mājās. Aktivitātes ar šķērēm, papīru, līmi, plastilīnu, krāsām, smiltīm un lāpstiņām lai aizpilda bērna lielāko dienas daļu. Svaigs gaiss, veselīgs uzturs, pilnvērtīgs miegs un vecāku mīlestība palīdzēs bērnam mierīgāk izdzīvot šo trauksmaino laiku.

 

PII "Annele" administrācija

 

 

Datora versija