Sumina labākos izglītības darbiniekus Ropažu novadā

01.09.2017
Sumina labākos izglītības darbiniekus Ropažu novadā
Jau trešo gadu neilgi pirms skolas gaitu sākuma, Ropažu novada izglītības iestāžu darbinieki pulcējas Ropažu novada izglītības darbinieku konferencē.

Šogad konference notika 29. augustā, Ropažu Kultūras un izglītības centrā, un tajā piedalījās ne tikai izglītības darbinieki, bet arī Ropažu novada domes priekšsēdētājs Zigurds Blaus, domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras un sporta jautājumos Ingrīda Amantova, Domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītājs Indulis Līdacis un Ropažu Kultūras un izglītības centra vadītāja Sanita Megere - Klevinska.

 “Novēlu mums šajā mācību gadā būt vienotiem, atbalstīt un just līdzi viens otram gan darbā, gan pašu organizētajos pasākumos, gan arī pēc iespējas privātajā dzīvē. Visiem kolēģiem vēlu veiksmīgu, radošu, jaunām zināšanām un panākumiem bagātu jauno mācību gadu! Katru dienu pa solim, pa pakāpienam, taisnam ceļam līdz sasniegtai virsotnei!”, klātesošajiem izglītības darbiniekiem vēlēja Ingrīda Amantova.

Ar muzikālu sveicienu izglītības darbiniekus sveica Ropažu Mūzikas un mākslas skolas “Rodenpois” audzēkņi.

Konferencē jau tradicionāli tika apbalvoti izglītības iestāžu izvirzītie, labākie izglītības jomas speciālisti Ropažu novadā, kuri ar savu darbu un attieksmi apliecinājuši profesionalitāti un snieguši īpašu ieguldījumu izglītības jomā.

Ropažu novada pašvaldības Atzinības rakstus un Izglītības darbinieku balvas “Par rītdienas pedagoģisko darbu šodien” 2017. gadā saņēma:

Laila Klētniece, Pirmsskolas izglītības iestāde “Annele”

Sanita Bretšteina, Pirmsskolas izglītības iestāde “Annele”

Anita Saulīte, Zaķumuižas pamatskolas pirmsskolas izglītības skolotāja

Evija Miglāne, Zaķumuižas pamatskolas skolotāja

Dace Grundmane, Ropažu Mūzikas un mākslas skolas “Rodenpois” mākslas nodaļas skolotāja

Iluta Igaune, Ropažu Mūzikas un mākslas skolas “Rodenpois” mūzikas nodaļas skolotāja

Aija Dzene, Ropažu vidusskolas skolotāja

Zaiga Armane, Ropažu vidusskolas skolotāja.

Konferences laikā izglītības darbiniekiem bija iespēja tikties ar Izglītības kvalitātes valsts dienesta licencēšanas un reģistru departamenta direktoru Ivanu Jāni Mihailovu un uzzināt par dienesta aktualitātēm 2017./2018. mācību gadā, uzdot jautājumus un saņemt atbildes.

Savukārt konferences otrajā daļā jau daudz brīvākā atmosfērā izglītības darbinieki pildīja dažādus fiziskus un atjautīgus uzdevumus, vienlaikus iepazīstot arī rekonstruētās Ropažu vidusskolas telpas un iespējas.

Informāciju sagatavoja

Ropažu novada pašvaldības SA daļa

Datora versija