Ropažu vidusskolas 2018. gada 12. klases absolventi - zinoši, talantīgi, mērķtiecīgi. Mūsējie!

17.07.2018
Ropažu vidusskolas 2018. gada 12. klases absolventi - zinoši, talantīgi, mērķtiecīgi. Mūsējie!
30. jūnijā atestātu par vispārējo vidējo izglītību un sertifikātu par nokārtotiem centralizētajiem eksāmeniem saņēma septiņi Ropažu vidusskolas absolventi. Pavisam nedaudz, ļoti atšķirīgi, tomēr visi zinoši, talantīgi, mērķtiecīgi un galvenais – mūsējie.

Džentlmenis, kam piemīt vīrišķība, stāja, pašaizliedzība un dzimtenes mīlestība. Intelektuālis, kurš pat mīlestībai radīs zinātnisku skaidrojumu. Mehāniķis ar slēptām interesēm citās zinātņu jomās. Reālists ar saviem uzskatiem par dzīvi un vēlēšanos pašam aktīvi izdzīvot un izbaudīt ikvienu savas dzīves mirkli. Smaidīgā dziedātāja, kam ir ļoti svarīgi, lai apkārtējie un arī pati justos labi un saskaņā ar sevi. Sava ceļa gājēja, kurai līdzīgi mēnesim ir sava neapgaismotā puse, kuru tā nekad neatklāj. Mūžīgā kalnā kāpēja, kas arvien izvirza sev jaunus mēķus un neapstājas pie sasniegtā.

Jaunieši, kas mūsu skolā ne tikai mācījās, bet arī aktīvi iesaistījās skolēnu līdzpārvaldes vadīšanā, pasākumu plānošanā un organizēšanā, Kultūras un izglītības centra rīkoto pasākumu organizēšanā, iesaistījās vēstures rekonstrukcijas klubā „Rodenpoys”, jaunsardzē un zemessardzē. Jaunieši, kas centās izbaudīt skolas dzīvi visā pilnībā un iemācīties daudz vairāk, nekā ir noteikts skolas programmā.

Ir patiess prieks, ka divi absolventi saņēma ministru prezidenta Māra Kučinska pateicības rakstu par izciliem mācību sasniegumiem un viena absolvente ieguva arī Latvijas simtgades stipendiju.

Šā gada absolventu sasniegumi un sabiedriskā aktivitāte liek domāt, ka Ropažu vidusskola, kas nupat ir ieguvusi jaunas telpas un aprīkojumu, spēj sniegt arī labu saturu – zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas turpmākajā dzīvē. Un šis nav vienīgais un noteikti nav pēdējais izlaidums, kad par mūsu absolventiem labus vārdus sakām ne tikai mēs paši, bet atzinību izsaka arī valsts augstākās amatpersonas.

Rita Freimane,

Fēlikss Svirskis

Datora versija