Ropažu novada vidusskolas 12.klase uzvar radošajā konkursā #vefgrozs

05.06.2019
Ropažu novada vidusskolas 12.klase uzvar radošajā konkursā #vefgrozs
Latvijas čempionvienība basketbolā "VEF Rīga" kopā ar "Rietumu Bankas labdarības fondu" noslēgusi trešo #vefgrozs konkursu, kurā viena no četrām Latvijas skolām ir Ropažu vidusskola, kura šīs labdarības kampaņas ietvaros ieguvusi dāvanā jaunus āra basketbola grozus.

Aprīlī un maijā visām Latvijas skolām bija iespēja piedalīties radošajā konkursā, izdarot pieteikumus izsludinātajam konkursam. Skolām bija jāievieto publikācijas sociālajos tīklos Instagram un/vai Facebook ar heštagu #vefgrozs, kā arī jāiesūta pieteikuma vēstules ar pamatojumu pēc jauna āra groza nepieciešamības. Skolu pieteikumus izvērtēja žūrijas komisija, ko veidoja "VEF Rīga" un "Rietumu Bankas labdarības fonda" pārstāvji, balstoties uz konkursā noteiktajiem kritērijiem.

Šogad Latvijas skolām tiek dāvināti četri āra basketbola grozi, tāpat katra no skolām saņems jaunas basketbola bumbas. Skolas, kas uzvarējušas 2019. gada #vefgrozs radošajās sacensībās un iegūs minētās dāvanas, ir:

Ropažu vidusskola,
Skrundas vidusskola,
Rīgas Zolitūdes ģimnāzija,
Rīgas 34. vidusskola.


Pēc konkursa uzvarētāju noskaidrošanas #vefgrozs labdarības kampaņas organizētāji sazināsies ar minētajām skolām, vienojoties par grozu uzstādīšanu, kas paredzēta 2019. gada vasaras noslēgumā.

"Mums ir patiess gandarījums, ka šāds projekts turpina savu darbību un varam dāvināt Latvijas skolām jaunus āra basketbola grozus arī šogad, turpinot stiprināt basketbola infrastruktūru un veicinot spēles popularitāti. Paldies visām skolām, kuras piedalījās. Gaidām iespēju uzstādīt jaunos grozus un jau nākamā mācību gada sākumā ciemoties skolās, kuras guva atzinību," tā "VEF Rīga" valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups.

"VEF Rīga" un "Rietumu Bankas labdarības fonda" organizētais radošais #vefgrozs konkurss šogad norisinājās jau trešo gadu pēc kārtas.

Datora versija