Ropažu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi aicina uz Ziemassvētku ieskaņas koncertiem

06.12.2016
Ropažu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi aicina uz Ziemassvētku ieskaņas koncertiem
Jau vairāk nekā 3 gadus Rīgas Sāpju Dievmātes katedrālē tiek rīkots labdarības koncerts „Mīlestības pieskāriens”. Katru gadu klausītājus priecē daudzi Latvijā zināmi mūziķi un aktieri.

Šogad līdzās tādiem atpazīstamiem māksliniekiem, kā Varis Vētra, Rēzija Kalniņa, Kaspars Zemītis, Rūdolfs Plēpis, Jānis Paukštello, Daiga Petkeviča, Normunds Jakušonoks, Dita Lūriņa – Egliena, Normunds Rutulis, ansamblis „Dzeguzēni” un citiem, muzicēja arī Ropažu Mūzikas un mākslas skolas „Rodenpois” saksofonu kvarteta dalībnieki Adrija Bleidele, Annija Tauriņa, Kristers – Elvis Druseiks un Henrijs Krūmiņš (pedagogs Rūdolfs Missa).

Ziemassvētki mūziķiem, neapšaubāmi, ir vissaspringtākais laiks. Arī Ropažu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi nav izņēmums, tāpēc aicinām Jūs uz Ziemassvētku ieskaņas koncertiem 8. decembrī pl.19.00 Zaķumuižas bibliotēkā, 10. decembrī pl.17.00 Latvijas Apvienotajā Metodistu baznīcā (Rīgā, Akas ielā 13), kā arī 13. decembrī pl.18.00 uz muzikālu uzvedumu „Ieskaties Ziemassvētku debesīs” Ropažu Kultūras un izglītības centrā, bet 20. decembrī pl.16.00 Ropažu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi sniegs koncertu biedrības „Rasa” (Rīgas aktīvo senioru alianse) biedriem, (Rīgā, Šarlotes ielā 1b).

Uz tikšanos koncertos!

Ropažu Mūzikas un mākslas skola „Rodenpois”

Datora versija