“Rodenpois” audzēkņu pārdomas par pavadīto laiku radošajā nometnē “Plus”

11.09.2017
“Rodenpois” audzēkņu pārdomas par pavadīto laiku radošajā nometnē “Plus”
Ropažu MMS „Rodenpois” audzēkņu - Kristera Elvja Druseika un Annijas Tauriņas - pārdomas par pavadīto laiku Latvijas mūzikas skolu audzēkņu radošajā nometnē “Plus”

Kristers Elvis Druseiseiks nometnē piedalījās jau 3. reizi. Nometnes ikdienu Kristers raksturoja šādi: „Uz mēģinājumiem bija agri jāceļas. Vispirms gājām uz mēģinājumu (saksofonisti) un tikai tad varējām iet brokastīs. Šogad bija maz jāspēlē, salīdzinājumā ar pagājušā gada nometni Kazdangā. Ļoti patika iet uz mēģinājumiem, kad spēlējām orķestrī. Brīvajā laikā ar draugiem gājām pastaigāties pa Kandavu. Bija dažādas izklaides: talantu vakars, vienu vakaru laidām laternas gaisā un dzērām gardus kokteiļus.” Kristers stāsta, ka nometnē ir saticis daudz jaunus draugus, bet ar dažiem jau bija saticies un iepazinies citos konkursos. Nometnes laikā bija divi lieli koncerti: baznīcā un noslēguma koncerts, ko apmeklēja vecāki. Pēc noslēguma koncerta, Kristers esot bijis gids un ģimenei parādījis Kandavu.

Savukārt, Annija Tauriņa nometnē piedalījās pirmo reizi, turklāt viņa atzīst, ka, izbraucot uz nometni, bijusi satraukta – šī bijusi arī pirmā reize, kad Annija ir bijusi prom no mājām viena, vietā, kur nevienu nepazīst. Atmiņā visvairāk palicis tas, ka nometnē ir bijis cītīgi jāspēlē ansamblī un orķestrī, kā arī tas, ka pēdējā dienā bija lielais noslēguma koncerts. Pirms koncerta Annija arī bijusi satraukusies, jo bija daudz jāspēlē. Annijai nometnē patika, tikai būtu labi, ja varētu no rītiem ilgāk pagulēt! J

 

Foto: Kristers Elvis Druseiks (no kreisās otrais), Annija Tauriņa (no kriesās trešā)

Datora versija