Reģistrē bērnu bērnudārzā elektroniski!

20.06.2019
Reģistrē bērnu bērnudārzā elektroniski!
2019.gada 24. aprīlī Ropažu novada domes sēdē tika apstiprināti jauni saistošie noteikumi, kas nosaka bērnu reģistrācijas, uzņemšanas un atskaitīšanas kārtību Ropažu novada pašvaldības izglītības iestādēs, kurās īsteno pirmsskolas izglītības programmas.

Turpmāk vecāki un bērnu aizbildņi reģistrāciju pirmsskolas izglītības programmas apguvei veic vienotā pašvaldības izglītības iestāžu bērnu pirmsskolas pieteikumu reģistrā:

  • izmantojot  jauno e-pakalpojumu “Pirmsskolu pieteikumu reģistrs” ŠEIT
  • vai klātienē Ropažu novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (KAC) Ropažos, Sporta ielā 1, Ropažu novada pašvaldības ēkas  1. stāvā.

 

Elektroniski reģistrējoties bērnudārza rindai pakalpojumu portālā www.epakalpojumi.lv ir virkne faktoru, kas ļauj vecākiem ietaupīt laiku:

  • iespēja elektroniski reģistrēt pieteikumu portāla epakalpojumi.lv reģistrā, ar vienu pieteikumu piesakoties uz vairākām pašvaldības pirmsskolas iestādēm vienlaicīgi nosakot prioritātes;
  • apskatīt pašvaldības pirmsskolas pieteikumu reģistru un sekot bērna vietas izmaiņām rindā;
  • apskatīt agrāk reģistrētos pieteikumus, veikt izmaiņas pieteikumā, saņemt uzaicinājumu par piedāvāto vietu elektroniski;
  • sazināties ar pašvaldību, nosūtot savu jautājumu vai ierosinājumu uz pašvaldību.
  • Vecākiem jebkurā laikā (piemēram, dzīvesvietas maiņas gadījumā u. c.) ir iespēja papildināt vai mainīt reģistrācijas pieteikuma formu, kā arī ir iespēja sekot līdzi rindas virzībai. Kā arī bērnu atlasi uz iestādi veic sistēma, līdz ar to nepastāv cilvēciskais faktors.

 

Neskaidrību gadījumos aicinām zvanīt pa tālruni 67918666 Ropažu novada Valsts un pašvaldību vienotā klientu apkalpošanas centra darbiniekiem.

Datora versija