Muceniekos darbu sāk pirmsskolas izglītības grupa

10.01.2017
Muceniekos darbu sāk pirmsskolas izglītības grupa
Janvāra otrās nedēļas sākumā Patvēruma meklētāju izmitināšanas centra “Mucenieki” telpās darbu sāka Zaķumuižas pamatskolas pirmsskolas izglītības grupa, kurā patvēruma meklētāju mazajiem bērniem divu audzinātāju un auklītes pavadībā būs iespējams apgūt pirmsskolas izglītības prasmes un zinības.

Telpas ir gaišas, mājīgas un iekārtotas tā, lai mazie varētu ērti darboties un mācīties. Grupa  darbu uzsāka 2. janvārī. Darba laiks - katru darba dienu no 8:30 līdz 16:00.

Grupas svinīgajā atklāšanā piedalījās Patvēruma meklētāju izmitināšanas centra pārstāvji, Ropažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Grigaļūns un Zaķumuižas pamatskolas direktore Inta Ozola un direktores vietniece pirmsskolas izglītības jomā Elīna Damme.

Audzinātājas un Mikipele mīļi sagaidīja jaunās grupas audzēkņus grupas jaunajās telpās, Zaķumuižas pamatskolas direktore Inta Ozola un skolas direktora vietniece pirmsskolas izglītības jomā Elīna Damme katram mazajam audzēknim uzdāvināja piemiņas velti – Zaķumuižas pamatskolas nozīmīti, savukārt Mikipele aicināja bērnus iesaistīties radošās nodarbībās un kopīgās rotaļās. Šodien, 2. janvārī, vēl svētku diena, bet rīt jau sāksies ikdienas ritms un mazie audzēkņi tiks gaidīti uz pirmo nodarbību dienu.

Pirmsskolas izglītības grupa izveidota ar ES atbalstu projekta "Atbalsta pasākumi personu, kurām nepieciešama starptautiskā aizsardzība, uzņemšanai un izmitināšanai Latvijā" ietvaros. Visas ar šīs pirmsskolas izglītības grupas izveidi un uzturēšanu saistītās izmaksas , kā arī darbinieku atalgojums tiek segts no projekta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja

Ropažu novada pašvaldības SA daļa

 

Datora versija