Cienījamie kolēģi un mīļie skolēni un godājamie vecāki Ropažu novada izglītības iestādēs!

01.09.2016
  Cienījamie kolēģi un mīļie skolēni un godājamie vecāki Ropažu novada izglītības iestādēs!
Visi mēs esam kā ziedi, kuriem pilnai laimei dažbrīd pietiek tikai ar saules staru, bet dažbrīd vajag uzmundrināt, pateikt labu vārdu, apbrīnot, ļaut sajust draudzīgu pleca apskāvienu.

Kopā mēs varam daudz – būt labi pētnieki, matemātiķi,sportisti, aktieri, dziedātāji un dejotāji, par ko esam saņēmuši pateicības, uzslavas rakstus un medaļas. Mēs esam laimīgi radīt prieku apkārtējos.

Augusta nogalē pedagogi no visām Ropažu novada izglītības iestādēm pulcējās, lai kopīgi diskutētu jaunajā mācību gadā realizējamos svarīgākos virzienus izglī­tības  un pedagoģijas jomā un vienojās par kpriekšlikumiem kopīgu pasākumu un aktivitāšu īstenošanā.

Zinību dienā – 1.septembrī, ar mums jau atkal “sāk runāt “ cirkulis, lineāls, un zīmulis, bumba, disks, šķēps, stadiona celiņš, kamanas, ritenis un cits nepieciešamiešmais mācību darba inventārs. Daudz jauna, nezināma mūs gaida. Būs grūti, būs jāpiepūlas, jo nekas labs un derīgs nerodas pats no sevis.

Izglītības attīstība mūsu novadā turpinās – bērnu skaits ir ar pozitīvi augošu tendenci, visās izglītības iestādēs strādā kvalificēti, zinoši un savu darbu mīloši pedagogi. Mācību iestāžu vadītāji ar lielu degsmi domā par tālāku, kvalitatīvāku izglītības attīstību mūsu novadā, cenšoties ieviest mācību iestādēs aizvien jaunas idejas, metodes un programmas. Protams, šis tik ļoti svarīgais un izglītojošais darbs ir jāveic mums visai sabiedrībai kopā. Ne velti latviešiem ir ļoti labs sakāmvārds: ko sēsi – to pļausi!

Visiem pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem, skolēniem, viņu vecākiem un visiem izglītības darbiniekiem vēlam veiksmīgu, jaunām zināšanām un panākumiem bagātu jauno mācību gadu! Vēlējums – katru dienu pa solim, pa pakāpienam, taisnam  ceļam līdz sasniegtai virsotnei!

                                                            Ropažu novada domes deputāte Ingrīda Amantova

Datora versija