Ārvalstu pedagogi iepazīstas ar Ropažu vidusskolas pieredzi

04.12.2018
Ārvalstu pedagogi iepazīstas ar Ropažu vidusskolas pieredzi
29. novembrī Ropažu vidusskola uzņēma starptautisku pedagogu delegāciju. Tika pārstāvētas tādas valstis kā – Īrija, Beļģija, Somija un Kipra, kopumā 15 pedagogi, kā arī Rīgas 45. vidusskolas pedagogi.

Tikšanās mērķis bija iepazīt Ropažu vidusskolas pieredzi darbā ar skolēniem, kuriem ir mācīšanās traucējumi, uzvedības traucējumi, iepazīt Atbalsta Centra darbību.

Ārzemju viesus ar skolas telpām un skolas vēsturi iepazīstināja mūsu 9. klašu skolēni Henrijs Krūmiņš un Nikola Klišāne. Viesi atzinīgi novērtēja abu skolēnu spēju izteikties angliski un atraktivitāti.

Ropažu vidusskolas renovētā ēka un labiekārtotās klašu telpas pārsteidza, jo dažu pārstāvēto valstu skolām nav līdzvērtīga aprīkojuma un labiekārtotas vides.

Otrajā tikšanās daļā viesi tika iepazīstināti ar Ropažu vidusskolas un Atbalsta centra darbību. Liels prieks bija dzirdēt, ka Ropažu vidusskolu novērtēja kā progresīvu, atbalstošu izglītības iestādi.

Tikšanās noslēdzās ar draudzīgu vēlmi turpināt sadarbību!

Nākošā gada janvārī Ropažu vidusskolu plāno apmeklēt Rīgas 45. vidusskolas vadība un pedagogi pieredzes apmaiņai par iekļaujošās izglītības realizāciju.

 

Jolanta Āboltiņa,

direktora vietniece izglītības jomā, speciālais pedagogs

 

Datora versija