28. martā LIAA Ogres biznesa inkubators organizē informatīvo semināru topošajiem un esošajiem uzņēmējiem

24.03.2017
28. martā LIAA Ogres biznesa inkubators organizē informatīvo semināru topošajiem un esošajiem uzņēmējiem
LIAA Ogres biznesa inkubators rīko semināru “Uzņēmējdarbības uzsākšana un investīciju piesaiste” ar mērķi informēt un iedrošināt Salaspils, Ropažu, Ogres, Lielvārdes, Ķeguma, Ikšķiles un Stopiņu novada jaunos un topošos uzņēmējus. Vienkārši saprotama un noderīga informācija par uzņēmējdarbības jaunumiem.

Semināra interesentiem būs iespēja uzzināt par LIAA Ogres biznesa inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem gan fiziskām personām, gan arī juridiskām personām. InnoEnergy sniegtajos pakalpojumos un investīciju piesaistē palīdzēs orientēties Viesturs Zeps, savukārt par finanšu institūcijas Altum aktualitātēm un atbalstu uzņēmumiem informēs Altum Reģionālā centra vadītāja Agrita Vagoliņa. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt par atbalstu uzņēmējiem no Salaspils uzņēmēju biedrības no biedrības valdes priekšsēdētāja Mika Baloža un veiksmīga uzņēmēja Krista Slokenberga pieredzes stāstu.

Laiks: 2017. gada 28. marts plkst. 10:00 – 13:00
Vieta: Salaspils novada domes ēka, Līvzemes ielā 8

Dalība bez maksas!

 

Ņemot vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, interesentus lūdzam pieteikties līdz 2017. gada 27. martam elektroniski http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/seminars-uznemejdarbibas-uzsaksana-un-investiciju-piesaiste-salaspili, zvanot 62400902 vai rakstot venta.pastare@liaa.gov.lv.

Aicināti visi uzņēmēji, bet īpaši tie, kuri vēl tikai domā par savu biznesa ideju!

 

LIAA biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

 

LIAA Ogres biznesa inkubatora

Projektu vadītāja

Venta Pastare
+371 62400902

Datora versija